| AlexUnderADS a întrebat:

Am ascultat mai devreme la un radio online o melodie din care am retinut doar o mica parte din refren "i wanna feel your love, i wanna feel your body". Nu a fost nimeni in acel moment la radio ca sa pot intreba ce piesa este si nici in player nu aparea numele piesei. Stiu doar ca o canta un barbat (sau formatie de barbati). Am cautat si dupa versuri si nu reusesc s-o gasesc. Stiu doar ca e noua sau relativ noua iar cel care o canta mai are si alte piese pentru ca ii cunosc foarte bine vocea dar nu-mi dau seama cine este.
Daca stie cineva cum se numeste melodia asta... ii multumesc foarte mult. Nu stiu ce e cu funda aia pentru ca sunt nou aici, doar ce am creat contul. La faza asta am voie sa pun emoticon? La reguli scre ca nu se poate asa ca nu pun.

4 răspunsuri:
| ZaharAmar a răspuns:

Nu este aceasta? http://www.youtube.com/watch?v=v5cpejJfiQ4
Voi mai cauta daca nu este aceasta.

| AlexUnderADS explică (pentru ZaharAmar):

Salut! Imi pare rau ca n-am mai intrat pe TPU. Am fost ocupat in acea perioada si am si uitat de aceasta intrebare. Nu, nu este melodia asta. Merci totusi ca ai incercat sa ma ajuti.

| AlexUnderADS explică (pentru ZaharAmar):

Nu, nu este nici aceasta. Asta e. Nu ar fi nici prima si cred ca nici ultima piesa pe care am auzit-o, mi-a placut si de care n-am reusit sa fac rost. big grin