| IamMikeTheOne a întrebat:

Salutare.
Am o mica dilema:
Am ascultat intr-un bar o melodie rock/metal care avea in versuri cuvintele " I'm not alone ", era cantata de un tip, dar habar nu am cum se cheama melodia sau cine o canta si nici nu o gasesc folosind cautarile traditionale pe google sau pe youtube. Stie cineva cum se cheama melodia? sau mai bine zis, poate cineva sa o gaseasca va rog?
Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| BeTheChange a răspuns:

Să mai încercăm o dată
Volbeat - Still Counting
http://www.youtube.com/watch?v=pV7aM32Jur8

9 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Rock/metal nu mă prea ajută. Dacă poţi fi mai explicit, poate-mi dau şi eu seama

| GroanθfwinD a răspuns (pentru Vans):

Oh,vans încă bântuie tpu.Omg,ce ți-a ieșit pe față? :O

| IamMikeTheOne explică (pentru Vans):

Incepe intr-un ritm, uhm, kinda reggae as putea spune, insa dupa cateva secunde incepe solistul sa cante, si are ritm accelerat melodia.

| Vans a răspuns (pentru GroanθfwinD):

Groan trăieşteee!
yay

| NYK4u a răspuns:

Instaleaza pe telefon(daca ai android) programul Shazam si astfel nu o sa mai pierzi nicio melodie.E simplu de folosit...cand auzi o melodie care iti place, dai drumul programului si el o sa gaseasca totul despre melodie.Succes

| IamMikeTheOne explică (pentru NYK4u):

Scuze, dar nu detin nici un smartphone happy

| BeTheChange a răspuns:

Widespread Panic - "I'm Not Alone"
http://www.youtube.com/watch?v=LPwE-SHsJlM

| IamMikeTheOne explică:

Bun, ca sa fiu mai explicit, melodia are un ritm mai accelerat si la refren-uri se aude tot timpul un "ohohoohooo" dupa aproape fiecare cuvant (cam pe la a 2-a jumatate a refrenului), stiu ca nu prea dau detalii, dar deocamdata tot ce pot sa-mi amintesc sad