| Ionuț1991Andrei a întrebat:

Salutare, am o orga Botempi PM 61, as vrea sa pun niște boxe la ea. Am o problema la difuzor. Se aude un bâzâit și as vrea sa pun boxe ca să nu se mai audă asa dar nu știu cum. Trebuie sa cumpăr ceva? Cât costa și poate și un tutorial sau ceva explicatii clare. MULȚUMESC

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pune boxe ACTIVE!

| Ionuț1991Andrei explică (pentru sierra1):

Îmi poți explica de unde le pot lua și ce sunt mai pe românește. Îmi dai un Instagram ca să îți arat mufa?

| sierra1 a răspuns (pentru Ionuț1991Andrei):

"Îmi poți explica de unde le pot lua "

găsești pe eMAG - scrii boxe active

| Ionuț1991Andrei explică (pentru sierra1):

Îmi poți da un Instagram? Sa vorbim ceva.

| sierra1 a răspuns (pentru Ionuț1991Andrei):

Are jack audio in, e ok

| Ionuț1991Andrei explică (pentru sierra1):

Și cum o pot conecta, tu ai mai avut adică îmi da cablu de la boxa? Nu am cablu la orga special pentru boxa sau ceva. Dă-mi un Instagram sa pot sa îți dau o poza cu mufa de la orga.

| sierra1 a răspuns (pentru Ionuț1991Andrei):

După cum văd, nu prea le ai cu electricitatea. Ca să nu faci vreo năzbâtie, du-te la un service cu orga ta, să probeze pe un amplif existent acolo. Onlline NU merge să-ți arăt!

noroc