| Mike_3987 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare, va rog mult de tot sa ma ajutati. Am un post de radio online, si vreau sa bag intrare audio in Sam Broadcaster. Adica, din alta sursa de muzica, ex: un laptop, sa intre audio in pc-ul cu care emit radio, si ce intra din laptop in pc sa se auda pe radio. Va rog foarte mult sa ma ajutati. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Nu stiu prea multe despre asta dar te poti informa de aici"www.videotutorial.ro/multimedia/audio/radio"

1 răspuns:
| byanky a răspuns:

Buna.Nu iti pot raspunde la intrebare dar vreau sa te intreb eu ceva... Cum ai aflat adresa de la radio? Adica eu imi stor creierii sa il fac dar nu imi iese. pls help crying.