| Slash1 a întrebat:

Salutare. As dori si eu din cei care asculta muzica lui Chriss Justus, Nane,. si puteti sa compuneti cateva versuri sa ma ajutati cu ceva si anume sa incerc sa creez o melodie care sa transmita un mesaj ( ceva de dragoste ) pentru ca eu am asa idee despre ceva versuri dar nu prea stiu sa le aranjez bine si ma gandesc ca cineva care se pricepe ma poate ajuta.
Cine doreste poate sa spuna si dupa ii voi trimite un mesaj cu detalii. Multumesc, dau funda happy

1 răspuns:
| Fen0men0 a răspuns:

Eu! happy