| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Astazi m-am tot chinuit sa gasesc numele acestei cunoscute melodii dar tot nu am reusit. Uitati aici http://www.youtube.com/watch?v=ppu0MkXYHCA, care imi spune dau fundita!:)O stiam, dar nu ii mai stiu numele! :) Mersi!:)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| r0biricaa a răspuns:

Danke alexa. Ai fundita! happy

| Tibyarad a răspuns:

Ctrl si cu biluta (scrolu) de la mouse dai sus jos, sus mareste jos micsioreaza poti si cu minus plus, exista si varianta de la proprietati pe destop faci clic dreapta proprietis si la ultima schimbi rezolutia sa apara tot windowsu mai mic sau mai mare.mult succes!