| LightYagami123 a întrebat:

Salutare!
Caut o melodie de acum mulți ani.
Tot ce-mi amintesc despre melodie este că versurile erau în limba engleză iar clipul era dintr-un joc, mai precis "Second life" și mai multe personaje erau pe o insulă și dansau.
Se difuza în special pe Kiss Tv și era cântată de un bărbat.

Răspuns Câştigător
| ImAVillain a răspuns:

Yekke Yekke.

| LightYagami123 explică (pentru ImAVillain):

Mulțumesc frumos!

| ImAVillain a răspuns (pentru LightYagami123):

Nicio problema. Și eu am cautat piesa o grămadă.

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search

Am găsit tracklist ul. sunt vreo 6 melodii în Second Life din câte văd. Sunt chiar curios cum se numea, spor la căutat :D îmi dai un reply cu numele melodiei după ce o depistezi.