| Olteanu_Adrian_1957 a întrebat:

Salutare,
Caut o melodie in franceza, cred ca este cantata de un arab, refrenul este "la le lele" de prin 2007, 2009.Multumesc! Stiu ca nu este de mare ajutor refrenul, dar poate am noroc.Cred ca era de club melodia.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

M-a amuzat teribil la la le-ul asta. Milioane de cantece sunt cu refrenul asta.
Nu stii cine o canta, in ce an a aparut, nici alte cuvinte, nici ce stil este, nu stii nimic despre melodie, dar vrei ca noi sa o gasim, dupa lalaiala din capusorul tau laughing
Pune mana si asculta de pe Youtube, tot ce a aparut intre anii 2006-2010 - ca asa ai sanse sa-ti gasesti favorita.

| Lily1678 a răspuns:

Migna?