| Emma2000hd a întrebat:

Salutare happy Caut si eu o piesa ce apare la radio din cand in cand, poate ma puteti ajuta va rog... Melodia ii ceva spre dance-house-balearic 2019 unde singurele versuri sunt recitate, nu cantate, de o femeie, exact ca si melodia "Buna seara iubit-o" a lui Loredana Groza & Ion Caramitru, numai ca melodia nu are refren cantat.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai încercat cu shezam?

| a2n2a a răspuns:

Exista aplicatia Shazam care te poate ajuta cu asta.Cand apare melodia, apasa pe cercul mare si ti-o va găsi?