| nyoentox2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa asta? Nu vi se pare o combinatie dintre Trap si pop?
https://youtu.be/33FalynzSwQ

Eu cred ca la muzica pop si la muzica trap se pot folosi aceleadi beat-uri

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drăguţă melodia, cu mesaj, voce bună şi versuri inspirate; cât despre gen...mi se se pare că înclină mai mult spre pop decât pe trap, deci în conluzie, e mai mult pop decât trap.

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

Dap dar nu pare ca orice melodie pop, gen smiley, andra, delia sau nu stiu ce! Artistul stie sa combine stilurile:El canta mai multe genuri cum e si nane!
Uite aici Ares pe trap!
https://youtu.be/JZwaSknS71s

| anonim_4396 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Cam ai dreptate. După beat pare o melodie care îmbină ambele stiluri, dar oricum sună bine. happy

| nyoentox2002 explică (pentru anonim_4396):

In ziua de azi sunt multe melodii care nici nu stii ce gen sunt!
De exemplu
Cauta piesa:Marko Glass-Cristino sau Top Model(canta Jo Klass, Bvcovia si Marko Glass)