| Bloock a întrebat:

Salutare, cum fac o dedicatie pe radio taraf? laughing Intru pe site si unde o scriu? (dedicatiile sunt gratis)

Răspuns Câştigător
| Prud a răspuns:

Salut! Este foarte simplu, in momentul in care un dj va fi online, sectiunea cu aplicatii va fi deschisa. Pasii sunt urmatorii: Intri pe site, accesezi sectiunea ''dedicatii live'', iar dupa cum am spus mai sus, daca dj-ul va fi online, vei avea accesul de a pune o dedicatie. Sper sa reusesti!

1 răspuns:
| Bloock explică (pentru Prud):

Mersi mult! ????