| Jenny260198 a întrebat:

Salutare!happy hei stie cineva unde pot gasi negative originale nefolosite de nimeni? Va rog frumos! urgent ca am multe versuri compuse de mine si este pacat sa le las asa :* Va multumesc anticipat! Funda+voturi:*:X:Xlove struck

3 răspunsuri:
| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Kidda daca nu ai un raspuns folositor de ce mai raspunzi si ew am versuri scrise de mine si ce? sa stii ca nu ne ajuta raspunsul tauphbbbbt

| Kidda_7223 a răspuns:

Ce cretina estii laughing!
Cauta!
De unde vreii sa itii dam noii!?
Estii penibila!
Fundaa? :X
Si ce versurii ai?
De adormit copiii?

| Sabbrin_Lax_1997 a răspuns:

Www.soundclick.com... cauta unde scrie : Instrumentals si intra intr-o productie din top. (intri intr-o productie dand click pe numele uneia) bafta...a si app lax.sabb este id meu :)) poate vrei sa facem vre`o colaborare. n`am mai avut colaborari cu fete :D