| radiokryss a întrebat:

Imi poate da si mie cineva un link ceva catre un post de radio online ce emite "doar" hip-hop spaniol? Am tot cautat pe net si nu gasesc nimic. MS

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai folosesc Screamer Radio v0. 4. 3. Acolo ai posturi de radio de toate genurile si din toata lumea!
http://www.screamer-radio.com/download/

| dariu a răspuns:

Http://www.cool-digitv.net acolo dai la radio si te decurci

| radiokryss explică:

Se pare ca nu am fost atat de explicit sau voi nu ati citit atent. Screamer radio il stiu. Cool Tv il stiu din-nainte sa se mute pe serverul nou si intru zilnic pe el. Am cautat pe shoutcast.com si nu am gasit nimic. imi trebuie un radio din spania de undeva ce difuzeaza numai muzica hip-hop spaniola sau hip-hop latin. cred ca acum se intelege. mersi si atept raspunsuri.