| publicname1800 a întrebat:

Intrebarea se adreseaza celor care frecventeaza White Horse Costinesti. In playlistu-ul celor de acolo e o melodie a carui refren e lipsit de cuvinte si se fredoneaza doar ceva de genul: "lalalala lala lala". Suna ca un indemn haiducesc! happy Stiu ca nu ofer multe indicii, insa puteti sa-mi sugerati cateva titluri?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Refrenul este la la la la...dar are si versuri melodia
https://www.youtube.com/watch?v=wp1wPToZtH4

| publicname1800 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, dar nu e asta! E o melodie rock. Se aseamana cu cele cantate de Pheonix.