| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, ma numesc Alisia am 14 ani si sunt din Chisinau, vreau sa-mi descarc muzica pe telefonul mobil (samsung E210) dar nu stiu de unde, va rog sa-mi sugerati ceva site-uri.Va multumesc din inima.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai bun site pentru asa ceva este www.zedge.net. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.zedge.net/ sau de pe Ares[program de descarcat muzica] sau chiar si de pe YouTube cu http://www.listentoyoutube.com/, apoi le poti baga foarte simplu prin USB pe cardul de memorie al telefonului, Bafta:)!

| LadyBird_5604 a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro eu de aici descarc muzica dar nu poti sa descarci decat 3 melodii pe zi daca nu ai cont