| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Ma tot contrazic cu un tovaras de-al meu.Voi ce parere aveti,BUG Mafia sau Parazitii sunt mai misto?

Răspuns Câştigător
| jomolino a răspuns:

Bug mafia= 3 Baeti care sunt aceiasi de 18 ani de zile.Tot aceia care au transmis mesaje adevarate.
Parazitii sunt doar niste parazitii care se cred mari si tari. Unde au fost parazitii cand s-a iesit in Piata Universitatii, cand aveau oameni nevoie de sustinere? Se stergeau pe cur cu versurile lor in care cica spun adevarul despre lume.
Pentru cei care nu stiti, cei de la mafia au fost singurii care au iesit in Piata.
Spre deosebire de cei de la bug mafia ei se cred niste sfinti, sunt arogantii si scarbiti de tot ce se afla in jurul lor, indiferent ca e bun sau rau.
O piesa buna semnata parazitii o uiti si nici nu-ti mai aduci aminte de ea.In schimb cei de la bug cand scot o piesa o tii minte dupa anii buni de zile si nu te mai saturi de ea niciodata.
Respec Caddy, Uzii si Tataee cea mai buna trupa Bug mafia
Asta e parerea mea fie ca va place fie ca nu va place.

| catta95 a răspuns (pentru jomolino):

Ai dreptate frate chiar imi place comentu tau! foarte mare dreptate ai is in coment

7 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Ambele, le ascult pe amandoua, nu conteaza care e mai buna, fiecare cu opinia sa, unii asculta manele altii b.u.g. mafia/parazitii... fiecare asculta ce vrea

| backback a răspuns:

Ambele

| Dayana12345 a răspuns:

Mie BUG mafia, la muzica-muzica, daca vrei sa razi Parazitii! 1

| DΣΣΔ a răspuns:

BUG Mafia sunt eterni, mereu vor fi pe ceea mai inalta,, cota" adica mi se par cei mai mishtoo...

| BlackWolfDan a răspuns:

Jomolino ai dreptate BUG mafia sunt asa de 18 ani de zile, dar parazitii sau schimbat mult. Aprope in fiecare an un album nou, pe cand BUG mafia la fel genul de smecheri nu stiu ceva de genul lui 50 cent. Parazitii FOREVER deoarece ne spun pe fata orice fara retinerii asta e adevarul, MESAJELE TRIMISE DE PARAZITII sunt din Romania. Bug mafia transmite mesaje de peste ocean America. Deci PARAZITII RULZZ

| firstloveromy a răspuns:

BUG Mafia categoric!