| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
Mi-am cumparat de curand o placa de sunet externa Creative Omni 5.1 si Boxe 5.1 Serioux HT5100C, 140W RMS.
Vechiul sistem este 2.1 si se aude perfect.
Ei bine, cand il folosesc pe cel nou 5.1 se aude foarte prost. Sunetul suna "gol" (sper ca intelegeti), basul se aude puternic iar satelitii parca nu ar avea forta aproape deloc. Siti vreun program care sa imi regleze sunetul?

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Shorturl.at/bhAI9

De aici iti descarci software'ul oficial pentru placa ta externa. Iti vei putea schimba preferintele.

( Precizez ca nu este piraterie, sa nu mi se stearga raspunsul degeaba )

| aimullah123 explică (pentru N0xEterniS):

Nu merge link=ul