| CornelConstantin a întrebat:

Salutare. mi-am facut si eu un radio online si merge totul ca la carte. o singura problema ascultatori si si eu cand iau fisierul listen.pls. se aude urat. stie cineva ce ar putea avea big grin? Dau funda :X

1 răspuns:
| decodesky a răspuns:

Pai pot fi mai multe chestii. Serverul de unde se transmite are internet slab. programul cu care emiti e setat gresit. ascultatorul are internetul slab. Incearca sa setezi programul cat mai real. adica dupa internet... nu il seta tot la maxim