| trecton3 a întrebat:

Salutare puteti sa-mi recomandati o aplicatie/site pentru a descarca muzica free?
Dau funda, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Laura2015 a răspuns:

Eu folosesc Youtube mp3 converter...deoarece merg pe Youtube iau link-ul de la melodie în adaug pe site şi dau descarcă şi gata. Sper că te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Youtube convertor sau pur si simplu stergi din linkul melodiei de pe Youtube "ube", si dai record. pe converter nu te lasa la melodii mai lungi.

| ioanaioanaa355673382 a răspuns:

Pe laptop YouTube mp3 (intri pe YouTube, salvezi linkul, apoi intri pe YouTube mp3)
Pe telefon Cucurigu sau FullRemixMp4
Toate aplicatiile sunt online
SUCCES

| paula238104 a răspuns:

Eu folosesc aplicația ITUBE, o descarci pe Google, apoi trebuie să o instalezi in telefon și gata..acolo poți căuta orice melodie vrei