| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Stie cineva cum se numeste melodia din https://vm.tiktok.com/ZMdm9jB4B/
Doar primele 2-3-4 secunde din video, este o melodie usoara, in alta limba(cred ca engleza) si canta doar barbati. O auzeam de multe ori prin februarie-martie. Se aude pe fundal un fluierat si am auzit muzica pe telefoane la persoane din oras ca ton de apel.

3 răspunsuri:
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Buna! Melodia se cheama,, Panda".

| t030r a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Nu e panda. Aia am gasit-o si cu shazam. Am zis ca inceputul primelor 3 secunde din aceasta muzica, asa incepe muzica cealalta pe care o caut.

| t030r a răspuns:

A si imi mai amintesc ca pe undeva la mijloc sau pe final zice : "charm charm" ceva gen.