| NYØ2002 a întrebat:

Stiu că asta este o intrebare ciudata.Am 17 ani si as vrea sa devin trapper. Ce imi trebuie ca sa fac o piesa cu tot cu video? Ce fel de microfon imi trebuie? Vreau sa va spun ca taica-meo e lautar si are scule. Oare m-ar ajuta sculele lui sa fac o piesa? Ma ajuta un microfon de-al lui? Mai are si un laptop.Si la filmat ar merge sa filmez cu telefoane cu camere mai bune?

2 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut
de inceput n-ar trebui sa ai nevoie de mare chestie happy
poti incepe doar prin a inregistra fara video neaparat(o sa fie suspanul mai mare daca prinde la public)
asa ca tot ce-ti trebuie este un sistem de inregistrat si un microfon din acela care merge atasat pe o camasa sau ceva(nu stiu cum se numestehappy
Succes!