| OchiDochi a întrebat:

Sunt in cautarea unei liste lungi de melodii ce erau nelipsite la un chef,show, discoteca(anii 90-2000).Pe vremea aia eram copil si vedeam cat de bine se distrau familiile noastre si prietenii pe acele melodii.
Nu am o preferinta anume,de la pop,rock,populara de voie buna,dance, chiar si manele(dar nicidecum manelele peste 2005).
Acea muzica la care cum auzeai primele sunete, toata lumea tipa si sarea in sus!
Aveti idee care sunt cele mai bune melodii pe care se distrau romanii in anii 90-2000?
Multumesc! Cine poate sa-mi ofere cea mai lunga lista cu cele mai frumoase melodii, va primi categoric FUNDA!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pe Youtube gasesti liste intregi cu muzica de calitate a anilor '90-2000.
Nu are sens sa le cauti individual. Playlisturile iti stau la picioare! happy