| Trinity a întrebat:

Salutare TPU, am auzit azi o melodie la Radio Zu si nu stiu cum se numeste, am retinut doar versurile astea:you have a saturation is now...sau ceva de genu si as vrea si eu melodia, este o melodie ritmata.
Funda!

Răspuns Câştigător
| madalina_2618 a răspuns:

Nu cumva aia de la enrique iglesias tonight...adevarat ca versurile nu suna chiar asa da poate e aia...incearca:*

2 răspunsuri:
| Trinity explică:

Aia a fost

| d3ea_1766 a răspuns:

Buna tpu.am auzit o melodie faina la radio zu, dar era un remix facut de -dj vlad mix sesion-cine stie sa ma ajute, pls