| C1P1K a întrebat:

Am si eu o rugamite la voi, puteti sa ma ajutati cu un Playlist de COLINDE? Sincer nu prea am gasit, si in seara de Ajun vreau sa ascult multe colinde. Daca nu stiti un intreg playlist, macar o melodie. Multumesc mult, cele mai multe melodii care imi vor place vor primi fundita.

3 răspunsuri:
| KatomikaTakumi a răspuns:

Si eu vreau un playlist lung de tot, ca plec intr-o calatorie. Nu am gasit multe, dar uite preferatele mele:
-"All I Want For Christmas Is You"
-"Jingle bells rock"
-"Din an in an"
-"Mistletoe" ( nu ma injura ca e de JB, dar mie imi place happy )
-"Santa Claus is comming to town"
Si desigur "Feliz Navidad"
Si in romana imi plac foarte mult cele de Stefan Hrusca. Sunt foarte frumoase!
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Care este "colindul" (adica melodia de Craciun ) preferat al tau?

| C1P1K explică (pentru KatomikaTakumi):

Multumesc foarte mult Anca. Sper sa mai citeasca cineva si poate, ne ajuta cu mai multe colinde, eu voi verifica de pe Tableta.

| KatomikaTakumi a răspuns (pentru C1P1K):

Am pus si eu intrebarea, uite aici link-ul: http://www.tpu.ro/......-ma-ajuta/
Sunt multe colinde. :)