| PrivesteCatreCer a întrebat:

Care-i diferenta intre un microfon usb sau unul cu pe jack cu interfata adio separat? Se simte diferenta pentru facut muzica? Vreau sa-mi iau unul direct pe usb mai exact un audio tehnica at2020 usb

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Pe USB audio ar merge mai rapid si mai clar, se cam simte diferenta pentru ca microfoanele pe USB au mai multe functionalitati (inclusiv un noice cancelling mai bun). Deci da pot spune ca pe USB E mai bine si 2 cauta review-uri despre microfonul care doresti sa il cumperi si ce functii are.