| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, ce program sau aplicație de înregistrat muzică rap pentru android îmi recomandați? Adică să mă înregistrez cântând şi dacă ştiți şi unul pentru remixat. Adică să modific sonorul. Să adaug mai mult bass, ceva de genul. Mulţumesc mult

Răspuns Câştigător
| TheDarkLord9 a răspuns:

Salut,ai putea sa incerci AutoRap By Smule, de pe Magazin Play. poti sa te si inregistrezi cu vocea ta normala cantand pe rap, si poti sa-ti inregistrezi doar vocea..la final ti-o remixeaza automatwinking