| anonim_4396 a întrebat:

Deci caut niste melodii rock! Nu caut heavy methal, ACDC sau Metallica! Vreau melodii gen Evanescence - bring me to life, Linkin Park etc. Melodii foarte cunoscutehappy

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Heavy methal. :))

@Raynn, nu-i recomanda Judas. Nu merită!

Uite aici melodii cunoscute câte vrei:
http://www.tpu.ro/......-si-mie-1/

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Evanescence si Linkin Park nu sunt trupe sunt doar poseri si ma rog de ce vrei melodii foarte cunoscute?

| Wøodenpints a răspuns:

Ce asculţi tu nu-i rock. E doar o mică vomitătură comercială cu 2 acoduri de chitară prost cântate.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Eşti pe lângă.

| Raynn a răspuns:

Papa Roach getting away with murder si last resort
Green Day
3DG
Lordi hard rock hallelujah

Cu timpul vei aprecia si clasicii metalului. Incearca Judas Priest - Demonizer

| splitt a răspuns:

Adevar graiesti