| Leutzbv a întrebat:

Iti place sau ti-ar placea sa canti la un instrument muzical?
De ce da, sau de ce nu?

Răspuns Câştigător
| FairyTailFan a răspuns:

Doar o pasiune... nu am mereu timp.La chitara am incercat la ziua unei prietene si de atunci mi-a placut.Am vrut sa urmez cursuri dar nu am vut timp, deci nu pot spune ca ma pricep foarte bine dar cred ca voi face un curs pana la urma.Cat despre pian am cantat cand eram mai miica dar acum am prea multe pe cap ca sa mai am timp sa cant dar sincera sa fiu cateodata chiar imi lipseste muzica

3 răspunsuri:
| FairyTailFan a răspuns:

Da.Mie pesonal mi-a placut de cand eram mica muzica.Imi place sa cant la pian si la chitara...deoarece, intr-un fel atunci cand cant ma relaxez si devin una cu melodia.Deci da imi place sa cant la diverse instrumente muzicale happy

| Leutzbv explică (pentru FairyTailFan):

Ai si studiat la o scoala sau doar din pasiune?

| FairyTailFan a răspuns (pentru Leutzbv):

Funda?

| FairyTailFan a răspuns (pentru Leutzbv):

Doar o pasiune... nu am mereu timp.La chitara am incercat la ziua unei prietene si de atunci mi-a placut.Am vrut sa urmez cursuri dar nu am vut timp, deci nu pot spune ca ma pricep foarte bine dar cred ca voi face un curs pana la urma.Cat despre pian am cantat cand eram mai miica dar acum am prea multe pe cap ca sa mai am timp sa cant dar sincera sa fiu cateodata chiar imi lipseste muzica