| KHABUL a întrebat:

Salutare TPU, Mi-am facut acum o saptamana un canal de youtube pe care postez niste seturi mix cu diferite genuri de muzica:) Dar nu prea cresc in abonati... Ce as putea face sa cresc si eu putin mai binisor;) Precizez ca mixurile sunt de calitate, si imaginea 720p HD
Canal [Pentru cei interesati]
www.youtube.com/ImLeXoR

5 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Ai facut 12 subs in nici o saptamana.Cum adica nu iti cresc?

| KHABUL explică (pentru mODIN):

Cresc dar foarte foarte greu

| mODIN a răspuns (pentru KHABUL):

Intr-o saptamana e bine

| NovacMarseille a răspuns:

Eu am un prieten care de 2 ani pe youtube, are peste 400 subscribe. Chestia pentru a creste subscriburile este sa faci video interesante, si mai ales unele originale (create de tine). Daca vor fi originale si nu incercare de copiere atunci va fi ceva nou pentru toata lumea. Mai incearca sa le pui un nume la care lumea se uita cel mai des. Asa le va sari in fata si lumea se va uita pe ele si asa vei avea probabil si subscriburi.

| abcdefghijklmn123456791011121314151617 a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sa intri pe facebook si sa ii rogi pe prietenitai sa se aboneze!