| anonimevere2013 a întrebat:

Salutare tuturor depe TPU aceasta intrebare este adresata celor care stiu radio online si poate sa mi dea linkul sal ascult sau cine are un radio de promovat muzica populara nu conteaza sa-mi lase un mesaj am un forum si acum sunt la categoria posturi radio online si imi trebuiesc posturi lincuri dela posturi online va rog mult ajutati-ma e urg dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Aici gasesti sute de radio-uri, sunt pe categoii (dupa placul fiecaruia):
http://www.radiourionline.ro/