| MihaelG a întrebat:

Salutare utilizatori ai acestui site minunat TPU! Azi de dimineață când m-am trezit ce am zis ia să intru eu pe Google Chrome să descarc niște melodii pe care le auzisem aseară! Intru eu pe Chrome să descarc melodiile și când colo:Bombă! Șoc! Șoc! Șoc! Denisa Manelista a murit! Acum vine întrebarea: Estr adevarata această veste informație cum vreti sa ii ziceti! Daca este cineva pe site care imi poate raspunde! va mulțumesc și astept răspunsuri! Va doresc o zi fericita si fie ca toata viata sa va fie formata numai din zile fericite fara probleme si necazuri! Scuzați-mă daca nu am încadrat această întrebare la categoria care trebuia!

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Da, este adevarat.
Am vazut si pe "ETNO" aceasta stire cutremuratoare.

| mudokins78 a răspuns:

Mai puţini ţigani. Oricum speranţa de viaţă la ţigani e mică.

| AlexSalling a răspuns (pentru mudokins78):

Toate lumea are acelasi destin dragul meu. Fie ca esti tigan, roman, american sau ce vrei tu. Acuma, daca tie nu-ti plac tiganii, ii problema ta. Mi-e nu-mi plac persoanele ca tine, indiferent de ce natie au. Si apropo, Denisa nu era tiganca. Ii placeau manele, dar uitate la parintii ei. Se vede ca nu-s tigani.