| MrNobody a întrebat:

Salutare. Vreau sa stiu si eu numele melodie care a fost difuzata azi 11.11.2010 pe Radio VibeFM prima data la ora 08:15 si a 2-a oara la ora 13:15. Voce feminina. Printre versuri spune ceva de "Sisters and Brothers". Daca a fost cineva pe faza si stie astept rasp. voastre. Va multumesc

2 răspunsuri:
| MrNobody explică:

Am scris clar: Este o voce feminina. Oricum mersi pentru incercare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...
Nu cred ca este asa dar este o piesa care contine ceva cu sisters and brothers... daca vrei sa o asculti pe youtube sa scrii "Train Soul Sister"