| OHmyGosh a întrebat:

Selena Gomez ce fel de muzica, canta? Pop dance, nu?

Răspuns Câştigător
| Helăăău a răspuns:

Exact love struck ador melodiile ei!

14 răspunsuri:
| OHmyGosh explică:

Purpledreams, sa stii ca SEL e idolul mea de cand aveam 11 ani, iar acum am 13.stiu ce fac si pe veci ea va ramane idolul mea.are fani si adulti foarte multi, iar muzica ei este superba si exprima multe, insa tu chiar nu stii nimic.nici macar nu ai adcultat.
du-te naiba de proasta! si lasa-o pe SELLY in pace.

| Ciprian a răspuns:

Da

| Sofffie a răspuns:

Da

| Magnific a răspuns:

Manele 100% si populara mai rar laughing ce intrebare doamne

| MusicMyLife a răspuns:

Selena Gomez canta muzica Pop big grin

fundita?

| addicting a răspuns:

Iti spun eu ce canta idolul tau, o muzica ce nu exprima nimic, ce nu are nici un fel de mesaj...
Poate acum ai zice ca ia uite-o si pe asta.se baga in seama, dar peste vreo 2-3 ani o sa imi dai dreptate.Asa ca asculta-ma, genul asta de muzica si acesti „artisti" nu vor mai valora nimic peste MAXIM 10 ani.
Asa ca traieste-ti copilaria mai departe si evita oamenii precum selena, miley si mai stiu eu cine.
Bafta!

| addicting a răspuns:

Auzi mai bine vezi cum vorbesti, eu nu te-am jignit pe tine deci te rog...Am 16 ani, asa ca macar ascultă-ma, daca iti pasă bine dacă nu, nu.Eu mi-am spus decat parerea, nu trebuie sa reacționezi asa că nu m-am nascut ieri.Asa ca tu si "idolul" ta sa traiti bine in continuare fara sa ma jignesti pe mine.
Atat am de spus...

| DaianaN a răspuns:

Selena canta muzica pop, pop-dance si pop-rok asa am vazut eu pe wikipedia dar varianta in engleza kiss fuditza?

| xLikeTpu a răspuns:

Buna.
Da, asa este, canta pop dance!

| cnmv a răspuns:

Da, pop-dance...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habarnam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez bine inteles ca canta muzica pop!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca dens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bhuey ILoveSel nu t may lua d purpledreams ca jthie eah ce zicehappy Mmuzicaa lu Salina asta e o panaramastraight face Nu valoreaza nimic sh nici nu'sh scrie eah melstraight face vedetah disney ce mai :straight face