| BabyDollRalukks a întrebat:

Selena Gomez sau Demi Lovato? De ce?

Răspuns Câştigător
| DianaaaD a răspuns:

DEMI LOVATO! desi amandoua sunt talentate, Demi Lovato este cea perfecta. Are o voce uimitoare, este sensibila, sincera, frumoasa, draguta, iubitoare, iubeste muzica. Selena in schimb nu are o voce asa de grozava. De multe ori am auzit-o pe scena live falsand.straight face Pe deasupra este si fitsoasa. Multi oameni se nasca cu o voce ca a ei. Dar cu o voce ca a lui Demi putini. Multi vor spune "SELENA pentru ca e sexy iar Demi este grasa", nu este adev. Demi are silueta si talie, are carne pe ea, nu grasime, iar Selena este cam scobitoare. In fine, nu vreau sa ii jignesc pe altii, dar acesta este raspunsul meuhappy

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Billie Joe Armstrong.De mere.

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Si cand eu ma gandeam ca sunt sadismul intruchipat...makes me sad. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Hihiii, frumoase vremuri. Pacat ca mi-am pierdut stilul de a posta asa...
Si stii ce e interesant? Ca abia acum am dat de postarea asta.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Si zi...dezgropi istoria, sora?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Exact, poate recitindu-mi postarile imi revin, dar sunt pesimista in privinta asta. Si da, m-am uitat si pe paginile tale de raspunsuri, insa le stiu cam pe toate. Inainte sa ne cunoastem, dadeai 50 de raspunsuri intr-o luna...

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehh,ce vremuri,cand TPU era doar un moft, cand nu cunoastem pe nimeni, dark times... day dreaming

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Oh, da, o perioada minunata. Imi trezeste nostalgii si imi aduc aminte cu placere. Prima mea calatorie cu avionul de anul asta in strainatate. Cam pe atunci imi indeplinisem marea dorinta si tinta pe TPU. Eram asa fericita, chiar daca virtual, ca in sfarsit ajunsesem sa conversez cu o persoana pe care o admiram de cateva luni, luna viitoare implinindu-se un an. Atunci imi facusem primii amici, chiar daca virtuali, si parca am inceput sa ies din anonimat. Si lucrurile astea foarte repede, m-am acomodat rapid pe TPU... oh, faine vremuri, zici ca au fost acum cateva sute de ani... dar asa imi place sa imi amintesc! day dreaming

| TeoPT a răspuns:

Pe amândouă. să le spânzur.

Get a life rolling eyes

| Fiction a răspuns:

Selena Gomez.Este desul de talentata, si si-a imbunatatit vocea.Pentru ca e frumoasa, nu e slaba si imi plac melodiile ei.Dar si Demi imi placewinking

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Pfoai oh go on. Vrei adevarul scumpo?winking Alea 2 sunt niste proaste oh go on. Aceasta Gomez care este cu mister Biberon [giastin bibar] este o pitipoanca si o fitoasawinking, mai pe scurt o parasuta laughing, de aia care "zboara" whistling. Iar Lovato aia e drogatawinking de 1-2 ani se drogheaza si din cauza drogurilor nu mai are o cariera. Numai poate jucawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua. Sa le tin ostatice, sa le torn mancare putrezita pe gat si sa le scufund intr-o piscina de var nestins. Pentru raul ce l-au adus muzicii.