| georgescu40 a întrebat:

Servus natiune, voi ce ziceti despre castigatorul de la Romanii au talent, si ce fel de oameni, in sensul de ce educatie, cultura muzicala, varsta si statut social au cei care l-au votat? Ar putea sa ne reprezinte acest castigator pe plan international?

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Deloc, niciodata, n-am avea nicio sansa cu el.A fost votat nu pentru talent ci pentru caz si pentru versuri, ca altceva nu avea ce. Aveau mult mai mult talent aia mica sau Narcis sau tiganu, da ma rog, ca-n Romania.Si in plus aia care chiar au talent au viitoru asigurat in urma acestui show, pentru ca au niste voci sau fac niste lucruri care sunt imposibil la varstele care le fac ei(ma refer la aia mica de 8 ani) sau la ala cu bigboxu sau cum eu zice.Adrian chiar a meritat da nu pentru talent, ci pentru ca avea nevoie.Parerea mea.

2 răspunsuri:
| Nutella123456789 a răspuns:

Eu m-am bucurat enorm de mult pentru Adrian.Si nu cred ca s-a votat neaparat cazul lui foarte greu.El a avut niste versuri in care s-au regasit o gramada de romani si cred ca si pentru asta l-au votat.

| AnaM_5148 a răspuns:

Nu pot sa stiu ce va face Adrian Tutu in viitor cert este ca din punctul meu de vedere s-a votat cazul si nu neaparat talentul. Nu spun ca nu are voce si cred ca mesajul a reusit sa sensibilizeze oamenii, dar eu cred ca in finala au existat si concurenti mai talentati.