| neanicu a întrebat:

Si totusi de ce atatea influente tiganesti in muzica si show biz-ul romanesc?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Verzisorii invart totul. Pot schimba chiar si grila unui post, pot chiar cumpara un post. Un sfert din actiunile Antenei 1 apartin barosanilor, de acolo influienta nefastahappy

| madalicious a răspuns:

Pentru ca majoritatea celor din showbiz se trag din neamuri de rromi, si de aceea e multa muzica taraneasca, si comportamentul celor din showbiz lasa de dorit.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Lumii ii place prostimea.

| NoKidding a răspuns:

Si totusi...de ce atat rasism in voi?

| NoKidding a răspuns:

Si totusi...de ce atat rasism in voi?

| Roxii a răspuns:

Pentru ca emisiunile numai stiu ce sa faca pentru mai mult audienta

| madalina200 a răspuns:

Ca lumea asculta toti prosti si ei au noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De destepti ce is cei de la TV.