| Haolo a întrebat:

Skrillex in Romaniahappy......Ai vrea sa aiba un concert si la noi?

Răspuns Câştigător
| Marct a răspuns:

Da

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nici eu nu puteam să o spun mai bine!

| Holocaust a răspuns:

Nu.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

SKRILLEX SUGE ****. Dar daca unii vor sa asculte treaba lor.

| LaYeR a răspuns:

Daca nu va place Skrillex nu va pune nimeni sa ii ascultati muzica, cu atat mai mult sa raspundeti la intrebarea asta, eu sunt un fan inrait si abia astept primul lui concert la noi, nu conteaza unde e

| Ymlazzar a răspuns:

@Drfeelbad Sincer sa spun sa o sugi tu pentru ca tu stii numa pop manele dance, populara, rap. atata stiu mai toti romanii eu nu o dat de un dubstep un rock ei tot la pusca si cureaua lata is si tot acolo o sa ramanawinking

| BoboDafuq a răspuns:

A ajuns mainstream yawn

| CookieMonsterOo a răspuns:

Clar

| Sandu_Victor_1993 a răspuns:

Da de 10000000000... 0000 de ori

| Hîrtop_Laura_1995 a răspuns:

DA! Cui nu ii place sa taca si sa inghita happy.

| Radu_Yo_1995 a răspuns:

Da da da da da!