| gemeni6226 a întrebat:

Slabe sanse sa-mi raspunda cineva dar totusi incerc, poate e o minune si va sti cineva.Era in anii 80 o melodie in egleza habar nu am cine sau ce formatie canta si chiar asta ar fi intrebarea.Din toata melodia imi aduc aminte doar atit:coco my man o man o man coco my man o man o man...o ei o my africa no man, o ei o my africano man...

Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

Asta e ce ati cautat https://youtu.be/vTfwsRiSTlU
?

| gemeni6226 explică (pentru MaryMaria333):

Wow! da! multunesc multumesc multumesc f mult!

| MaryMaria333 a răspuns (pentru gemeni6226):

Multumesc si eu pentru funda. Imediat am gasit ceva cu africano man, pe aia am nimerit'o! Piesele astea vechi imi plac si mie, a trecut mult timp de atunci, dar raman "vesnic verzi"winking