| Lolly_1688 a întrebat:

Snoop Dogg sau Eminem? Dc? >:

5 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Snoop Dogg

| Kanghu a răspuns:

Desi cei 2 artisti cam au targeturi diferite.

| imaqtpie a răspuns:

Eminem...

| ILoveYouMore a răspuns:

Clar Eminem, deoare is the best raper of all the time adica cel mai bun raper din toate timpurile, cel car enu il apreciaza nu au cultura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt foarte buni in domeniu, este greu sa aleg. Am sa spun Snoop Dogg deoarece a fost constant si are titlul de "legenda hip-hop". El a spus intr-un interviu ca nu vrea sa fie numit asa deoarece este inca in viata, inca tanar si ar vrea sa fie cunoscut drept o legenda dupa moartea sa.
Eminem este foarte bun si el, modest si muncitor. Dar fiecare are cate o parere subiectiva...
Bafta!