| IonelaaaS a întrebat:

Sore Mihalache (Sara din pariu cu viata ) este cu Smiley?

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Ce treaba are asta cu muzica?

| IonelaaaS explică (pentru bloodyhell):

TPU mi-a schimbat categoria

| andra1223 a răspuns:

NU! Soré Mihalache:
Dragii mei,
Am primit foarte multe comentarii si am vazut pe internet cata valva a facut stirea cum ca eu si Smiley suntem un cuplu. Tocmai din acest motiv am vrut sa lamuresc ca intre mine si Smiley nu este nicio poveste de iubire ci doar o prietenie si o buna colaborare profesionala. Am fost si vom fi vazuti impreuna in continuare pentru ca asta implica job-ul nostru asa cum se va intampla si luni 15 aprilie la concertul aniversar PRO FM.
Sper ca sunteti toti mai linistiti acum si va multumesc tuturor pentru ca v-ati facut griji in privinta vietii mele amoroase. Pentru moment sunt as single as possible happy

| Wøodenpints a răspuns:

Smiley e gay.

| Xtadelo a răspuns:

Cui ii pasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia este cu toţi gibonii din trustul Pro.

| FearOfTheDark a răspuns:

Ca toti din pariu cu viata, si Sore a intrat in lumea muzicii ca ciupercile dupa ploaie.Asa cum a intrat in lumea muzicii, asa s-o fi cuplat cu Smiley.

| GiAnca a răspuns:

Posibil.

| genTlemeNNN a răspuns:

Nu,smiley este cu una care a cunoscut-o la romanii au talent sezonul trecut

| nicoalusoby a răspuns:

Nu, si in realitate Sore este cu Rapha (Cristi din pariu cu viata).

| IonelaaaS explică (pentru nicoalusoby):

Si atunci articolul asta e fals? https://www.facebook.com/....../photo.php

| dyana200311 a răspuns (pentru nicoalusoby):

Sa sti si tu ca Sore s-a despartit de Rapha din februarie

| nicoalusoby a răspuns:

Din pacate acel articol nu este fals, pacat erau un cuplu frumos

| dyana200311 a răspuns:

Da...