| sorynna03 a întrebat:

Spuneti. mi cele mai misto manele live pe care le stiti :* dau fundita celui mai rapid si potrivit raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| checkmybrain a răspuns:

Manele? _.
ce cauta intrebarea asta la "Muzica" atunci?

11 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Lol hurr durr manele.

>Muzica
>Manele

alege

| Cretaker a răspuns:

Sunt foarte de acord cu checkmybrain.

As mai comenta, si despre manele... da si despre cei cu 'rock on' 'yeaah baby rock4ever' ...some other time.

| checkmybrain a răspuns:

Nu caut nimic.
Credeam ca am voie sa-mi spun parerea sincera pe acest site. Si am.

| checkmybrain a răspuns:

Ah, esti d-aia care crede ca muzica rock e o prostie. Ok, nu merita sa-mi pierd timpul sa raspund si sa dau explicatii. Goodbye dearest, sper sa te distrezi cu manelele tale misto.

| Aly_7975 a răspuns:

Rock-ul nu inseamna doar dat din cap happy Daca nu intelegi genul muzical...nu comenta.

| Loryoficial a răspuns:

Manele="muzica "de prost gust si dupa mine numa golanii si tziganii asculta manele! numa cocalarii asculta manele! PS; JOS MANELELE!{ [Rock On]\dancing}

| AlliCe a răspuns:

Noi nu ascultam manele.

| sorynna03 explică:

Daca nu iti convine nu mai posta! cauti motiv de cearta sau ce?

| sorynna03 explică:

Care cauta motiv de cearta sa iasa mai repede de aici! daca manelele nu pot fi incadrate intr. un gen muzical, prostia voastra de rock ce e? e smecher tare sa asculti rock la o petrecere si sa dai din cap nulaughing? nu am nimic cu cei care asculta rock, dar am multe cu cei care fac pe desteptii si se cred inteligenti! puteti sa va dati cu capul de monitor in loc sa tastati si sa postati aiciwinking

| sorynna03 explică:

Nici manelele nu inseamna numai "bani, gagici, sex, dusmani"etc. exista si manele de dragoste si de prietenie si de multe alte chestii. nici eu nu ma voi obosi sa dau explicatii unora ca voi.
nici voi daca nu intelegeti genul muzical nu comentati ok?
daca voi aveti dreptul sa comentati si sa aveti parerile voastre, am si eu parerea mea, pe care nu vroiam sa o expun pana acum, dar asta e : Dati'va foc cu totii, cu tot cu rockul vostru si sa pupati toti manelisti in c.*! si sa va blestemati zilele in continuare cand auziti manele la toate colturile si sa nu vreti sa mai traitilaughing nu e o pierdere fara voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie imi place bebi minune -dj da muzica tare dar e veche cred ca o stii ...denisa-prima iubire si babi minune-eu nu cred in vise