| Gabriello02 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii gen: B.U.G Mafia, Paraziti, Grasu XXL, Guess Who, Spike, Puya, Uzzi, Cheloo, Bitza, Ombladon, Markone.

Răspuns Câştigător
| Pitica8D a răspuns:

B.U.G Mafia - 5000 de zile, O lume nebuna, nebuna de tot, La fel de prost ca tine.
Parazitii - Valoarea unei vieti, Dex 2000, O chema, Bad joke, SAU, Din coltul blocului.
Grasu XXL - Frumoasa si bestia
Guess Who si Spike - Sac
Puya - Maidanez
Cheloo - Unde se termina visele, Timp pentru mine, Sindromul Tourette, Paranoia e mare.
Ombladon - Lectii particulare, Cel mai prost din curtea scolii, Cheia de sub pres, Daca pozele ar vorbi.

1 răspuns:
| ThePrinceJoker a răspuns:

Bug mafia -olimpiada
bug mafia -fata in fata
guess who- tot mai sus
guess who- minti
guess who -manifest
puya -american dream
aura -friend
grasu xxl turbofin
grasu xxl lala song
grasu xxl date mai asa
grasu xxl la adapost
guess who lumea mea
puya vestul salbatic
daca mai vrei trimite un mesaj! happy