| RobbyPh a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste tonuri de apelthinking Pana acum am melodia MAndinga-Papi chulo. Vreu ceva misto care se asculta thinking Gen INNA dar nu stiu ce melodie thinking

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"Vreu ceva misto care se asculta...INNA..."Cine naiba ti-a zis ca toti asculta Inna?

| RobbyPh explică (pentru CautNume):

Poi se asculta! Mai ales in strainatate. Voi mereu zicetii ca Andra e mai buna. Bai sincer este mai buna dar ea nu vrea sa devina star adica doar in Romanian sta nu sta sa ne faca tara cunoscuta peste hoatre... Asata e naspa. INNA e pe primul loc pentru mine Asa ca nu ma int ce zici. My Top: 1. INNA 2. Paula Seling 3. Alexandra Stan

| CautNume a răspuns (pentru RobbyPh):

Eu am zis ca nu toata lumea asculta Inna.Stii, unii prefera sa asculte muzica, nu Alexandra Stan, Inna si mai stiu eu ce.

| RobbyPh explică (pentru CautNume):

E uite ca eu ascult INNAhappy

| RobbyPh explică:

Poi se asculta! Mai ales in strainatate. Voi mereu zicetii ca Andra e mai buna. Bai sincer este mai buna dar ea nu vrea sa devina star adica doar in Romanian sta nu sta sa ne faca tara cunoscuta peste hoatre... Asata e naspa. INNA e pe primul loc pentru minehappy Asa ca nu ma int ce zici. My Top: 1. INNA 2. Paula Seling 3. Alexandra Stan

| NopeCheers a răspuns:

Inna- India? Inna- Tu si eu? te intereseaza ceva?

| RobbyPh explică (pentru NopeCheers):

Bai nu stiu nu prea imi plac adica canta direct mai intai sa se auda fundalul cum se zice worried Si dupa aceea vocea;-S

| EuCeaANiumanui a răspuns:

Eu am ca ton de apel acum Pendulum-Tarantula e super misto melodia.Iti recomand s-o asculti! Funda plzz!:d