| just13 a întrebat:

Spuneti-mi unde pot gasi un program de descarcat muzica dupa youtube (fara fisierulmeu.ro)sau un site de preferat programul dar sa fie pe termen lung fara licentahappybig grin

11 răspunsuri:
| Deennn a răspuns:

DVDVideoSoft Free Studio

http://www.dvdvideosoft.com/

Sus descarci si alegi de acolo cum vrei sa fie Mp3, Mp4, Video.
Bafta.
:-*

| Mao a răspuns:

Www.listentoyoutube.com
www.video2mp3.com

Si programul : Youtube Downloader.
Numai bine! :]

| lolly_3072 a răspuns:

Youtube downloader il gasesti free pe goaglebig grin

| LetyArob a răspuns:

Este un site, nu un program! Ai voie sa iti descarci muzica gratis!:)
www.bigsong.net

| AiacucapMare a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/
pui linkul de pe youtube in spatiul gol si dai pe Go... dupa aia Download si iti alegi unde sa ti-l descarce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau imesh noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VDownloader

| vladimir23 a răspuns:

Dar tu vrei sa downloadezi de yotube daca daca iti recomand orbit downloader si e bunisor si nu cere licenta

| djbebe99 a răspuns:

Http://www.flvto.com/ fundita?
dai linkul acolo dai NEXT si astepti :D