| WhiteWolf7 a întrebat:

Start your fuckin' day with ...http://www.youtube.com/watch?v=d_rOd8JNXKM&feature=relat ed...NaZaRetHh!
Astept pareri.

6 răspunsuri:
| CorontzGurGurul a răspuns:

Ma bucur cand vad ca se mai asculta si muzica buna. Keep on rockin' in a free world. Bafta

| WhiteWolf7 explică (pentru CorontzGurGurul):

Mersi, dar de curiozitate, de cand esti pe acest site? Nu de alta doar ca daca ai fi de mult m-ai cunoaste si ai stii ce fel de muzica ascult eu, si ai fi comentat altfel la intrebarea mea. Ceea ce vreau sa zic este ca eu ma referisem ce parere aveti despre melodie, nu despre mine, de acord, muzica buna, dar ce iti place, de ce, etc.ma intelegi tu.
Mersi, la fel.

| CorontzGurGurul a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Sal, din iulie is pe site, si nu dau pe toate post-urile, pe al tau am dat datorita nick-ului. Piesa e excelenta, effecte curate pe instrumente, voce curata (fara delay/pitch), si are mai mult de 3 versuri. Imi place aproape toata muzica ce se incadreaza in genul Rock/Metal, in special power metal si speed metal happy, classic rock ascult mai putin in ultima vreme, foarte rar la o sticla de vin ascult Chuck Berry, Jimi Hendrix, Jefferson Airlplane, Ten Years After...etc. Bafta.

| WhiteWolf7 explică (pentru CorontzGurGurul):

Asta vroiam de la tine, ok, m-am linistit, am crezut ca esti vreun pupincurist da-la disperat dupa funde, insa raspunsul tau ma bucura.Ma bucur sa vad ca mai exista si astfel de oameni.

O sticla de vin.deci ai undeva intre 18 si 24 de ani, nu?

| CorontzGurGurul a răspuns (pentru WhiteWolf7):

27, cred ca cel mai simplu iti trimiteam o poza cu mine http://imageshack.us/photo/my-images/819/56004522.jpg/
\m/

| WhiteWolf7 explică (pentru CorontzGurGurul):

Arati foarte tare, cam asa vreau si eu sa arat pe la 20-22 de ani, acum am 15, o sa va dau in curand o poza cu mine, dar nu ati zice ca sunt rocker... dupa infatisare.