| baciuish a întrebat:

Stie cineva adresa de email a lui nick de la jonas

5 răspunsuri:
| Maryan14 a răspuns:

NU stiu dar intra pe niste bloguri care spun despre el si poate a zic cineva id lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gasesti pe facebook-ul lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un fan bolnavlaughingda` ce nu`ti ajunge muzica?laughing

| ddlovatojbfan a răspuns:

A lui nick nu. Dar daca adaugi adresa de e-mail ddlovatojbfan@yahoo.com ti-o dau pe-a lui joe pe care intra nick si adresa pe care o stie aproape toata lumea, cea pe care le trimiti mesaje si ei iti scriu inapoi

| Cris_4698 a răspuns:

Eu stiu vorbesc cu el pe messtongue... dar daca ti-l zic il afla toti si dupa aia se supara pe mine sad