| ReignForest a întrebat:

Stie cineva cine cântă acest refren: vreau sa fim prieteni buni, sa fii cel pe care il sun, sa ne vedem din cand in cand si apoi te duci la tine acasa? Am auzit-o la radio și nu știu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nane - Prieteni Buni
Https://www.youtube.com/watch?v=xdnCu063hio

| ReignForest explică (pentru anonim_4396):

Din păcate în melodia dată de tine, nu am găsit acest refren

| anonim_4396 a răspuns (pentru ReignForest):

Despre ce vorbesti, este prima strofa. Incepe exact cu versurile specificate de tine. Ai dat click pe link-ul pus de mine? Sper ca nu te-ai uitat la versurile care apar pe google cand cauti melodia, acele versuri sunt de la alta melodie.