| buterfly7 a întrebat:

Stie cineva cine canta si cum se numeste piesa care are versuri de genu:". dont you worry about my life...cuz everybody love it about the money. apoi cred refrenu i think about the money, i think about the fame. cuz everybody love it, about the money, o cantareata.

2 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Krayzie Bone - Everybody wanna be thugs
sau
nelly - lovin me
Kanye West - Last call
Rihanna feat Feat T.i - Live your life
Ja Rule - What's my name
Brand Nubian - Wake up (reprise in the sunshine)
Charli Baltimore - Money
Rakim - Up lift
Too Short - Never talk down
Sper sa fie una din astea big grin

| buterfly7 explică:

Este o femeie care o canta, am auzit-o in aurora in ep 47 part1 minutul 12:28 de acolo incepe aici este siteul.va multumesc o caut demult si nu o gasesc.
http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-online-episodul-47.html