| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia cu versurile:BAUTURA SI FEMEI PENTRU TOTI BAIETII MEI, IAR LA FETE SI FETITE, UN PUPIC PE ALUNITE.cred ca o canta Valahia. daca stiti va rog spuneti-mi si mie cum se numeste si cine o canta.va multumesc

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Valahia, Bautura si femei...
Si cand te gandesti ca din cei 3 componenti ai grupului Valahia, doar 2 mai canta- Mihai Traistariu il stie toata lumea, Costi Ionita nu mai spun, are peste 600 de melodii de muzica usoara inregistrate la Editura Muzicala sau cum se mai cheama acum, iar Dorin Topala este inginer pe Santierul Naval Constanta. Initial din grup facea parte o fata, care a fost inlocuita cu Traistariu si se pare ca alegerea a fost foarte buna. Asculta si alte melodii ale trupei, sunt foarte dragute, fie pe trilulilu sau you tube.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Valahia - Bautura si femei
uitasem sa ma loghezhee hee

| mary_1175 a răspuns:

Valahia bautura si femei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da