| simo7 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia din reclama noua de la Orange, cea in care alearga niste tineri pe plaja si instaleaza un delfin urias? Promit fundita! Multumesc.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GYd9eIZR720&feature=related asta e cumva? adevnture. exe vad ca se numeste uite aici http://www.youtube.com/watch?v=-xyOtqKsTrU
daca e alta lasa-mi mesaj cu clip-ul reclamei;)

| simo7 explică:

Tot vad reclama la TV si mi-e ciuda ca nu stiu melodia, versurile suna cam asa: "everybody, everybody needs to love/ everybody, everybody needs to be loved/ looooove, looove"

| simo7 explică:

Ingrid Michaelson - Everybody
Am gasit